جستجو در سایت
جستجو

احتیاجات نرم افزاری و سخت افزاری نرم افزار رایان طب

9, آوریل, 2017

احتیاجات نرم افزاری و سخت افزاری

هر نرم افزار تولید شده ، دارای یک حداقل احتیاجات نرم افزاری و سخت افزاری است  ، که بتواند بر روی سیستم اجرا شود ، بر همین اساس  شرکت رایان طب در هر دوره  بروز رسانی نرم افزار خود و بر اساس نوع نرم افزار استفاده شده چنانچه تغییراتی در نرم افزار های مورد نظر ایجاد شود که این نیاز های سخت افزاری و نرم افزاری را ارتقا دهد به مراکز پزشکی که به تازگی قصد مجهز کردن مراکز خود به نرم افزار رایان طب را دارند اعلام  می نمائید ، تا به راحتی نرم افزار اجرا گردد.

احتیاجات نرم افزاری و سخت افزاری

احتیاجات نرم افزاری و سخت افزاری

احتیاجات سخت افزاری

معمولا در همه مراکز احتیاجات سخت افزاری بیشتر با نصب ویندوز برطرف میگردد . این نیاز ها در محیط شبکه و کلاینت تفاوت دارد .

در مراکزی که قصد استفاه از نرم افزار به صورت شبکه را دارند بسته به تغییر سیستم عامل ویندوز نصب شده بر روی سیستم این نیاز ها ی سخت افزاری تغییر کرده.

پیشنهاد میگردد شبکه شما تا میتوان کابلی بوده و وایرلیس نباشد تا قطع و وصل نگردد.

 

نرم افزار پزشکی رایان طب بر روی ویندوز7 ،8 ، 10 و ویندوز سرور 2008 یا جدیدتر اجرا میگردد . و از هر دو معماری 32 بیتی و 64 بیتی پشتیبانی میکند .

اگر سیستم شما جدید است ما پیشنهاد میکنیم از ویندوز 7 و جدید تر استفاده کنید. و اگر  میخواهید در محیط شبکه  از نرم افزار  رایان طب استفاده کنید و این نرم افزار را بر روی چندیدن کلاینت در محیط شبکه نصب کنید  از ویندوز سرور 10 و یا ویندوز 7  و جدیدتر استفاده کنید.

[table id=11 /]

این موارد مربوط به نصب نرم افزار بیس یا پایه  ، نرم افزار شرکت رایان طب است مانند نرم افزار دندانپزشکی به تنهایی و  اگر بخواهید از امکانات ویژه و یا زیر سیستم های شرکت رایان طب استفاده کنید که نیاز به سخت افزار خاص باشد باید این گجت های به صورت سخت افزاری تهیه شود مانند نرم افزار استند نوبت دهی ، نرم افزار اثر انگشت ، نمایشگر مرکزی و…

احتیاجات نرم افزاری

احتیاجات نرم افزاری

Software and hardware requirements

برنامه های شرکت رایان طب به دلیل اینکه از زبان های برنامه نویسی  سی شارپ ، اس کیول سرور ….. استفاده میکنند ، مراکز مجهز شده  نیاز دارند  تا این نرم افزارها را  نصب کنند . این بخش شامل احتیاجات نرم افزاری برای اجرا شدن نرم افزار رایان طب میباشد.

  • SQLSERVER 2008  یا بالاتر
  • NET FRAMWORK.

به منظور امنیت در نرم افزار های شرکت رایان طب بخشی تحت عنوان پشتیبان گیری برای عملیات بک اپ گیری در نظر گرفته شده است که جهت اطمینان و امنیت بیشتر پیشنهاد میگردد این بک اپ در هارد اکسترنال جداگانه قرار گیرد.

مقالات مرتبط

[table id=9 /]