جستجو در سایت
جستجو

The Best Reason You need to use A submit order wedding brides

2, ژانویه, 2019

۲ 5, نوامبر, 2018

نرم افزار دندانپزشکی مدیریت مطب و کلینیک جامع و کاربردی ترین نرم افزار دندان پزشکی

13, فوریه, 2018

9, دسامبر, 2017

نرم افزار مدیریت و پذیرش کلینیک رایان طب

نرم افزار مدیریت کلینیک

بی شک یکی از مهمترین امکانات یک کلینیک داشتن نرم افزار مدیریت کلینیک مباشد که به کمک همه کسانی که به نوعی با کلینیک ارتباط دارند خواهد آمد. شــرکت داده نــویسان رایــان طب سـانا با بيش از يک دهه سابقه درامر تـوليد , پشتيبـاني و ارائه خـدمات در عرصه انفـورماتيک افتخاردارد که از اولين شرکت هاي توليد کننده نرم افزارهاي اتوماسيون درماني در کشور است.اين شرکت مفتخر است با کادري مجرب در زمينه توليد نرم افزار هاي تخصصي مديريتي و کاربردي پزشکي با رویکردی مشتری مدارانه در خدمت پزشکان عزيز و همکارانشان بوده و اميد بر اين دارد که با سعي و تلاش صادقانه و تجربه چند ساله خود و نظريات با ارزش پزشکان و متخصصان در اين زمينه بتواند خدمتي کوچک به تمامی هموطنان عزیز ارائه نماید .

نرم افزار مدیریت کلینیک شرکت رایان طب در دو سطح زیر طراحی و قابل پیاده سازی است

نرم افزار کلینیک
نرم افزار پلي کلينيک

خصوصیات و مزا

13, نوامبر, 2017

نرم افزار PACS

سامانه بایگانی و تبادل تصویر معروف به سیستم PACS ( Picture Archiving and Communication System) عبارتست از شبکه یا سیستم الکترونیکی بایگانی و تبادل تصاویر پزشکی در واقع میتوان گفت يک سيستم انتقال و ذخيره تصاوير پزشکي است که تصاوير پزشکي را پس از تبديل به فرمت ديجيتال از طريق شبکه هاي سرعت بالا منتقل نموده و آنها را به جاي سيستم رايج فيلم هاي راديولوژي به فرمت ديجيتال ذخيره مي نمايد. همچنين اين سيستم به پزشکان کمک مي کند تا با استفاده از امکانات نرم افزاري متنوع تشخيص سريع تر و دقيق تري را براي بيماران خود انجام دهند.
این نرم افزار یا زیر سیتم معمولا با نرم افزار های پزشکی مانند نرم افزار مطب ، نرم افزار درمانگاه ، نرم افزار کلینیک و پلی کلینیک و به طور ویژه نرم افزار بیمارستان پیاده سازی میشود.  

مزایای استفاده از سیستم pacs

زمان

  • تسريع در ضميمه کردن، دسته بندي و طبقه بندي اطلاعات
  • جلوگيري از تاخير در مراقبت از بيمار
  • جلوگيري از تاخير زماني در انجام آزمايشات و گزارش نويسي
  • جلوگيري از گم شدن فيلم ها و دوباره کاري

هزینه ها

  • هزينه هاي چاپ فيلم، شامل فيلم خام، ماده ظهور و ثبوت و …
  • هزينه هاي تعميير و نگهداري دستگاه پرسسور
  • هزينه هاي انساني

فضا

  • فضايي جهت نگهداري ک

8, آگوست, 2017

6, آگوست, 2017

نرم افزار بیمارستانی HIS (Hospital Software)

نرم افزار بیمارستان his نرم افزار بیمارستانی HIS شرکت رایان طب ، نرم افزاری جامع ، کامل کاربردی ، تضمین شده و استفاده شده در بیمارستان های معتبر دولتی و غیر دولتی . نرم افزار مدیریت بیمارستان رایان طب دارای محیطی زیبا و با یاد گیری سریع بوده و با داشتن تیم پشتیبانی و توسعه فعال و همیشگی همواره در حال خدمت رسانی و بروزرسانی نرم افزار بیمارستان HIS رایان طب هستند. در ذیل بخش های اساسی و مهم نرم افزار بیمارستان HIS رایان طب را به صورت مختصر معرفی میکنیم.شما میتوانید با کلیک بر روی هر کدام از قسمت های زیر اطلاعات مربوط به آن بخش را به صورت تخصصی مطالعه نمائید.

29, آوریل, 2017

نرم افزار داروخانه – نرم افزار جامع مدیریت داروخانه

موضوعات مرتبط

[table id=9 /]

26, آوریل, 2017

5, ژانویه, 2017