جستجو در سایت
جستجو

استند نوبت دهی

1, آگوست, 2016

 اگر در مرکز درمانی حضور دارید و ازدحام جمعیت ،کار را برای شما سخت کرده است، با استفاده از استند لمسی شرکت رایان طب و تنها با فشردن یک دکمه  میتوانید وارد محیط نرم افزاری رایان طب شده و در صف انتظار قرار گیرید.پس از همگام سازی خودکار اطلاعات و با استفاد از قابلیت های مدیریت صف نرم افزار رایان طب  ، شما در صف مورد نظر قرار میگیرید.هنگام سررسید نوبت شما ،پزشک با لمس  دکمه فراخوان کیبورد  و بااستفاده از سیستم صوتی رایان طب شماره نوبت شما اعلام و در نمایشگر مرکزی و نمایشگر باجه نمایش داده می شود  شرکت رایان طب به منظور تکریم ارباب رجوع و مدیریت بهینه زمان مراجعان قابلیتهایی  را در طراحی نرم افزارنوبت دهی و مدیریت صف مد نظر قرار داده که از جمله آنها می توان به استند نوبت دهی اشاره کرد.

%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af

از استند نوبت دهی در مراکز درمانی و کلینیک ها و مطبها در مدیریت نوبت بیمارن جهت پذیرش و ارائه خدمات استفاده میشود.مراکز شلوغ میتوانند در
جهت رفاه حال بیماران خود و ارائه خدمات بهتر به آنها و جلوگیری از به هدر رفتن زمان و مدیریت صفوف پذیرش خود از این استند استفاده نمایند.

بیماران در مراجعه به مراکز درمانی که از استند نوبت دهی و مدیریت صف استفاده میکنند از رضایت بیشتری برخوردارند.چرا که این مراکز با نظم دادن و مدیریت صفوف خود قادر به ارائه خدمات بهتری به بیماران میباشند.

این استند دارای قابلیت  اتصال به سیستم فراخوان صوتی  و نمایشگر باجه و نمایشگر مرکزی  و کیبورد فراخوان سخت افزاری و کیبورد فراخوان نرم افزاری  میباشد.

در واقع استند یک ریز پردازنده با امکان عمل به واسطه انتخاب کلید می باشد بدین گونه که مراجعه کننده به هنگام ورود با توجه به نوع خدمات،

کلید مربوط را ازدستگاه نوبت دهی انتخاب می کند .

سپس سیستم کنترل مرکزی بلافاصله پس از پردازش‌های لازم برگه نوبت را که شامل نوع صف، شماره نوبت، مدت زمان تقریبی انتظار،

تعداد افراد حاضر در صف و سایر اطلاعات مورد نیاز را برای مراجعه کننده چاپ می‌کند.