جستجو در سایت
جستجو

تشخیص مواد مخدر به کمک برنامه موبایلی جدید (Mobile Detect )

۱۷, بهمن, ۱۳۹۶
تشخیص مواد مخدر به کمک برنامه موبایلی جدید (Mobile Detect )

معرفی نرم افزار پزشکی Mobile Detect 

سوء مصرف مواد مخدر یکی از مشکلات و مسائل زمان که به صورت همه گیر رواج پیدا کرده است. در حال حاضر یک برنامه جدید برای دستگاه های تلفن همراه وجود دارد که می تواند ردیابی یا وجود مقدار زیادی از انواع مواد مخدر را شناسایی کند.  Mobile Detect  (برنامه موبایلی تشخیص مواد)به طور خاص برای پرسنل اجرای قانون EMS، hazmat، افسران امنیتی، گشت های گمرکی و مرزی ایالات متحده طراحی شده است.

این نرم افزار از جمله نرم افزار های پزشکی است که در زمینه ترک اعتیاد و نرم افزار ترک اعتیاد میتواند در مراکز ترک اعتیاد استفاده شود.

 

[typed string0=” با این حال، این برنامه ها نیز برای والدین ، اعضای خانواده و افسران پرونده که نگرانی های در این زمینه دارند وجود دارد.” typeSpeed=”40″ startDelay=”0″ backSpeed=”40″ backDelay=”500″]

این محصول، محصول تولیدی شرکت  SEEKER DetectaChem است. Mobile Detect از همان تکنولوژی رنگی سنجی خودکار ثبت شده استفاده شده توسط SEEKER برای پیدا کردن مقدار ردیابی یا حجم مواد دارویی استفاده می کند.

این امر به خصوص ، که کاربر پسند است  این واقعیت را که کاربران به راحتی می توانند فایل های PDF از گزارش های نتایج را،  از طریق ایمیل، متن، Dropbox و همراه تصاویر  ارسال کنند.

Mobile Detect با استفاده از Mobile Detect Pouch قابل مصرف است که معرف واکنش شیمیایی احتمالی مواد شیمیایی عمده مانند هروئین، فنتانیل، کوکائین، THC، متامفتامین، مصنوعی و غیره را فراهم می کند. یک لیست کامل از آنچه Mobile Detect می تواند تشخیص دهد در زیر ارائه شده است:

· مواد مخدر – مانند هروئین، مورفین یا فنتانیل

· محرک ها – مانند آمفتامین، کوکائین، یا مت

· افسردگی ها – مانند باریتورات ها یا روحیپنول

· هالوسیژنها – مانند اکستازی، MAMA، K2 / ادویه، کتامین یا Psilocybin

· سایر مواد معدنی مانند THC یا نمک حمام

 اپیدمی ایالات متحده به سطح اورژانسی رسیده و به گفته شرکت، Mobile Detect یک راه حل جدید برای شناسایی جدیدی را فراهم می کند.

نرم افزار پزشکی Mobile Detect متناسب با تشخیص ردیابی طولانی دنبال شونده . Mobile Detect یک راه حل جدید و در حال تغییر با قیمت مناسب  است که راه حل مناسبی به نظر میرسد

 “کریستینا باکستر، مدیر عامل شرکت  Emergency می گوید:این محصول در حال حاضر از طریق فروشگاه نرم افزاری  اپل و آندروید  ارائه شده است و می تواند به صورت رایگان با پنج اسکن تست قابل استفاده می باشد.

منبع: https://www.medtechimpact.com/new-mobile-app-detects-traces-of-drugs/

مقالات مرتبط

نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار چشم پزشکینرم افزار مدیریت درمانگاه
نرم افزار کلینیکنرم افزار پلی کلینیک نرم افزار کاشت مو نرم افزار زنان و زایمان
نرم افزار دیابت نرم افزار رادیولوژینرم افزار دیالیزنرم افزار ترک اعتیاد
نرم افزار فیزیوتراپینرم افزار اطفالنرم افزار سرطان نرم افزار پوست مو زیبائی
نرم افزار مطب دندانپزشکی نرم افزار مطب چشم پزشکینرم افزار جامع درمانگاه نرم افزار مدیریت مطب پزشکان
نرم افزار آزمایشگاهنرم افزار درمانگاه نرم افزار مدیریت کلینیکنرم افزار کلینیک دندانپزشکی

 

دریافت پیش نمایش نرم افزار