جستجو در سایت
جستجو

دانلود نرم افزار مورد احتیاج

 

 

نرم افزار AnyDesk

AnyDesk
یک برنامه گرافیکی زیبا می باشد که به طور خاص امکان کنترل از راه دور کامپیوتر را فراهم می کند. این برنامه کاملا ایمن و همه کاره می باشد.
نرم افزار UltraViewer

UltraViewer
نرم افزار نرم افزار UltraViewer – جهت اتصال از راه دور یکی از محبوبترین و کاربردی ترین نر افزار های اتصال از راه دور می باشد.
نرم افزار Ammyy Admin Corporate
Ammyy Admin Corporate
یک برنامه گرافیکی زیبا می باشد که به طور خاص امکان کنترل از راه دور کامپیوتر را فراهم می کند. این برنامه کاملا ایمن و همه کاره می باشد.

پسورد فایل : rt

نرم افزار Team Viewer 9

TeamViewer ابزاری قدرتمند در زمینه کنترل از راه دور انواع کامپیوترها می‌باشد. این نرم افزار دارای مدیریت بانک اطلاعاتی است که می‌تواند جزئیات را در یک بانک اطلاعاتی بر روی شبکه با دیگران به اشتراک بگذارد. همچنین شامل ورود به سیستم پیچیده و گزارش عملکرد خود برای اتصال به شبکه می‌باشد. این نرم افزار راه حلی مناسب برای به اشتراک گذاری دسکتاپ است. با این نرم افزار می‌توانید محیط دسکتاپ خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و همچنین بتوانید سیستم دیگری را از راه دور کنترل نمایید.

راهنمای نصب: 

بعد از دانلود نرم افزار یک فایل اجرائی setup به شما داده که آن فایل را اجرا نموده. مراحل را ادامه دهید تا نرم افزاربه طور کامل نصب گردد. در  پایان ایکن نرم افزار روی صفحه نمایش شما ظاهر میگردد

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7 و 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

نرم افزار Flash Player
نرم افزار WinRAR 64 bit
نرم افزار WinRAR 32 bit
نرم افزار NET Framework 4.0.0.
نرم افزار pdfFactory
دریافت پیش نمایش نرم افزار