جستجو در سایت
جستجو

درمان دیابت بدون سوزن و تجهیزات پزشکی جدید

۱۴, شهریور, ۱۳۹۵
نرم افزار دیابت

تجهیزات پزشکی

با آغاز سال 2014 میلادی در مقابل افت اصلاحات نظام درمانی و مالیات بحث برانگیز تجهیزات پزشکی، شرکتهای فناوری پزشکی بیشتر از همیشه بر محصولاتی تمرکز کرده‌اند که مراقبتهای ارزان‌تر، سریع‌تر و کاربردی‌تر را برای بیمار عرضه می‌کنند.

 با شرکت رایان طب تولید کننده نرم افزار های پزشکی همراه شوید

مراقبت از خود در بیماری دیابت بسیار دردناک است. این کار نیازمند نمونه‌گیری مداوم خون برای آزمایش قند و تزریق روزانه انسولین است و خطر بالای ابتلا به عفونت به دلیل این تزریقها وجود دارد.

بررسی مداوم قند خون و پمپاژ انسولین، امروزه بهترین گزینه برای خودکار کردن بسیاری از فرآیندهای پیچیده مدیریت روزانه قند خون است، اما همچنان باید کار تزریق و نمونه‌گیری با سوزن انجام شود.

به هر حال نیاز روز افرون نرم افزار پزشکی خوب من الجمله نرم افزار دیابت به خوبی محسوس است.

شرکت «Echo Therapeutics» در حال تولید فناوریهایی است که می‌توانند کار نمونه‌برداری سوزنی را با یک چسب جایگزین کنند. این شرکت در حال کار بر روی یک حسگر زیستی ترانس‌درمال بوده که آنالیتهای خون را از روی پوست بدون بیرون کشیدن آن می‌خواند.

این فناوری شامل یک دستگاه دستی الکتریکی مسواک‌مانند بوده که تنها سلولهای لایه بالای پوست را برداشته تا شیمی خون را در محدوده سیگنال حسگر زیستی چسب قرار دهد. این حسگر سپس خوانشها را در هر دقیقه جمع‌آوری کرده و این داده‌ها را بطور بی‌سیم به یک دستگاه نظارت از راه دور می‌فرستد.

این دستگاه در طول زمان به پیگیری سطوح قند خون پرداخته و در صورت بالاتر بودن سطوح آن از حد مطلوب، هشدارهای صوتی می‌فرستد.

 نرم افزار دیابت رایان طب

در پایان پیشنهاد میکنیم چنانچه مایل به استفاده از نرم افزار دیابت برای استفاده در مطب هستید با نرم افزار دیابت رایان طب و یا سایر محصولات پزشکی  آشنا شوید.

دریافت پیش نمایش نرم افزار