جستجو در سایت
جستجو

دکتر گوگل ، شمار را معالجعه خواهد نمود.

۱۴, اسفند, ۱۳۹۵

kneeبه نظر می رسد گوگل قصد دارد یک ویژگی جدید را به موتور جست و جوی خود اضافه کند. ویژگی که به کمک آن در بسیاری از موارد دیگر نیازی به پزشک نخواهید داشت

استفاده از نرم افزار های پزشکی به سرعت در حال رو به رشد است و اکثر پزشکان در سراسر جهان از این نرم افزار ها استفاده میکنند . اما گوگل پا را از ارائه نرم افزار های مدیریتی فراتر گذاشته و شروع به خدمات درمان ی به بیماران نموده.

فرض کنید دردی را در ناحیه شانه خود احساس می کنید. به سراغ گوگل می روید و درباره درد شانه جست و جو می کنید. گوگل علاوه بر نشان دادن منابع متنی خود به شما گزینه ای جدید را پیش رویتان قرار خواهد داشت. گزینه ارتباط تصویری با یک پزشک متخصص در زمینه مورد جست و جو توسط شما. بدین ترتیب شما با برقراری یک ارتباط ویدیو چت با این پزشک به صورت دقیق مورد راهنمایی قرار خواهید گرفت. به نظر می رسد گوگل همچنان در حال تست این ویژگی جدید است. این احتمال وجود دارد که برای برقراری ارتباط با پزشک متخصص لازم باشد مبلغی را پرداخت کنید. این سرویس فعلا در وضعیت آزمایشی بوده و احتمالا تعدادی از کاربران به نمایش در خواهد آمد.

برای این کار گوگل  در حال تهیه یک لیست از بیماری  و حتی بیماران رابه کمک دانشجویان دانشکده پزشکی ایالات متحده است

گوگل اطلاعات جستجوی خود را تجزیه و تحلیل نموده و متوجه شد که جستجو برای علائم بیماری اغلب با جستجو برای شرایط مرتبط است. با بازگشت یک لیست از شرایط مرتبط با این همراه با جستجو، گوگل در واقع ممکن است بعضی از خطر در ارتباط با آنلاین خود تشخیص حذف شده است.

احتمالا در آینده ای نزدیک هر کس در گوشی خود یک بیمارستان همراه خواهد داشت. نظر شما درباره این اتفاق چیست؟

همچنین گوگل در برنامه های خود در زمینه بهداشت و درمان و بازنشستگی نیز طرح هایی را ارائه نموده است که به در حال آزمایش  و تست بوده.

 

به عنوان مثال راه اندازی سرویس بهداشت گوگل در سال 2008  ارائه شد در این سرویس کاربران میتوانند اطلاعات پزشکی خود را به اشتراک گذاری قرار دهند در سال 2009 با سیستم Power Meter  یا توان سنج به کربران اجازه میدهد تا بر مصرف انرژی خانه خود نظارت داشته که گوگل اطلاعاتی در دسترس آن ها برای مدیریت بهتر قرار داده که این اقدام تا سال 2013 مورد توجه بهداشت و درمان قرار گرفته و از آن استفاده نمائید.

 

نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار چشم پزشکینرم افزار مدیریت درمانگاه
نرم افزار کلینیکنرم افزار پلی کلینیک نرم افزار کاشت مو نرم افزار زنان و زایمان
نرم افزار دیابت نرم افزار رادیولوژینرم افزار دیالیزنرم افزار ترک اعتیاد
نرم افزار فیزیوتراپینرم افزار اطفالنرم افزار سرطان نرم افزار پوست مو زیبائی
نرم افزار مطب دندانپزشکی نرم افزار مطب چشم پزشکینرم افزار جامع درمانگاه نرم افزار مدیریت مطب پزشکان
نرم افزار آزمایشگاهنرم افزار درمانگاه نرم افزار مدیریت کلینیکنرم افزار کلینیک دندانپزشکی

Posted in مقالات
دریافت پیش نمایش نرم افزار