جستجو در سایت
جستجو

شکایت از دکتر جراح برای صحبت با تلفن همراه در طول عمل جراحی

۵, دی, ۱۳۹۶

یک جراح در حین انجام عمل جراحی ورید واریسی در یک خانم 70 ساله یک آزمون مهارت زبان اسپانیایی را گرفت.

دکتر جراح اعلام کرد  که مجبور بوده که این آزمایش را در طول زمان جراحی  انجام دهد، چون هیچ زمان دیگری ازاد دیگری در اختیار نداشته است.

و از آنجایی که بیمار تحت بیهوشی موضعی انجام گرفته بود ، می توانستصدای دکتر را با تلفن همراه   بشنود . او گفت که او اسپانیایی صحبت می کند، این بیمار بیان نمود که وی  از صحبت در مورد دیابت و تاری دید صحبت می کند و برای من ترسیدم  چون فکر می کرد دکتر درباره مشکلات پزشکی که الان برای من پیش آمده است خود صحبت می کرد.

واقعا هیچ چیز بیشتر از یک تلفن همراه در اتاق عمل مانع  اختلال در عمکلکر د پزشکی نیست  درطول یک روز  کامل، ما تلفنهای همراهمان را در قفسههایمان ترک خواهیم کرد و به جراح دیگری خواهیم فرستاد تا ما را در حالی که ما در حال کار است پوشش دهیم. متأسفانه، . بسیاری از زمانیکه من در تماس بودم، من تنها جراح عمومی بود که دو بیمارستان را پوشش میداد. من باید تلفن همراه خود را در اتاق عمل داشته باشم تا هر تماسی که در آن بود وارد شود.

با این حال، من نمی توانم عمل جراح در این مورد را تحمل کنم. استفاده از آزمون مهارت زبان در حین عملیات نامناسب است. بر طبق گزارش ، او این را به عنوان مدیر پزشکی گروه و مدیر مدیریت ریسک پذیرفت.

چند تا اظهارات نظر های دارم

اگر آزمون فقط در یک زمان ارائه شود، او باید زمان حراحی را برای زمان دیگری برنامه ریزی کند.

 

یکعملیات جراحی  موفق در چهار عنصر ساخته شده است. پزشک باید وظیفه مراقبت از بیمار را داشته باشد که در اینجا درست بود. غفلت باید رخ داده باشد. غفلت باید باعث آسیب شود. خسارات باید قابل توجه باشد. ممکن است که بیمار دچار دل درد عاطفی واقعی در طول و بعد از آن باشد، اما ممکن است دچار مشکل شود.

جشنواره ها می توانند غیر قابل پیش بینی باشند. در این مورد، من مطمئن نیستم که آیا یک هیئت منصفه در مورد تصمیم گیری برای یک شاکی که تحت جراحی تهدید غیر زندگی قرار گرفته است، که در غیر این صورت به خوبی معلوم شد، یا هیئت منصفه خواهان مجازات جراح برای آنچه که ممکن است احساس کند، رفتار غلط

 

سرانجام، بیمار اعلام کرد  من نمیتوانم از تقاضاهای دادخواست وکیل شکایت بگذرم . برای کسانی که هرگز مورد شکایت قرار نگرفته اند، نظرات مانند این ها معمول هستند [اما معمولا معمولا خیلی بالا نیستند].

رفتار دکتر X … در حد درجه ای شدید بود که فراتر از همه مرزهای ظاهری است.

رفتار دکتر X … وحشتناک بود.

رفتار دکتر X … در یک جامعه متمدن کاملا غیر قابل تحمل بود.

رفتار دکتر X همانطور که در بالا ذکر شد، عمدی بوده و یا با بی توجهی بی نظیری از عواقب آن انجام شده است.

با توجه به اقدامات دکتر X، خانم Doe ترور شد و رنج می برد و همچنان به درد و رنج های شدید عاطفی رنج می برد.

پس از خواندن همه اینها، من دچار شدت عاطفی شدید شدم.

 

دریافت پیش نمایش نرم افزار