جستجو در سایت
جستجو

طراحی وب سایت پزشکی و ارتباط با نرم افزار پزشکی مطب کلینیک

24, جولای, 2016

خدمات طرحی وب سایت

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت ، بسیاری از مشاغل تصمیم به راه اندازی وب سایت جهت معرفی هر چه بهتر خدمت یا حرفه خود نموده اند در واقع داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ میتواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای طراحی یک سایت پویا فقط کافیست هزینه ای اولیه برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن شما می توانید بینهایت صفحه ایجاد کنید که هزاران و یا میلیونها کاربر از نقاط مختلف جهان می توانند بارها و بارها از آن ها بازدید کنند. این کار علاوه بر تبلیغ و مشتری مداری، اتوماسیون درمانی شما را نیز منظم تر می کند.

بهینه سازی در موتورهای جستجو (SEO)

هدف اصلی بعد از طراحی وب سایت ارائه اطلاعات وب سایت به جامعه هدف و افزایش بازدید وب سایت میباشد. چون معمولا افراد نام سایتها را در ذهن نمیسپارند با جستجو کردن در موتور های جستجوگر مانند گوگل سعی در یافتن وب سایت مورد نظر دارند ، پس باید روندی را در وب سایت پیاده سازی کنیم تا بیشتر در نتایج موتور های جستجو گر قرار بگیرم به این روند seo میگویند.

مدیریت و تولید محتوا

اگر قرار باشد سئو خوبی داشته باشد اولین قدم برای شروع باید محتوای تولید نمائید تا در وب سایت برای نمایش قرار گیرد .

این محتوا باید تابع seo بودن تا در موتور های جستجو گر هر چه سریع تر فعال شود

مدیریت شبکه های اجتماعی

رشد و استفاده از شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها بر هیچ کس پوشیده نیست، شبکه های اجتماعی میتوانند ابزاری برای رشد وب سایت و یا برعکس شوند .

طراحی وب سایت پزشکی

یکی از نیاز هایی که افراد تمایل دارند به صورت آنلاین اقدام به رفع آن نمایند، نیازهای پزشکی مانند رزرو زمان معاینه، اطلاع از سابقه دکتر مورد نظر، کسب اطلاعات پزشکی و غیره است.شرکت رایان طب به منظور رفع نیاز های افراد در زمینه درمان و مشاوره اقدام به طراحی سایت های پزشکی برای رفع نیاز های افراد در زمینه درمان نموده است که این امکان فراهم میباشد تا برای یک مرکز درمانی و یا برای یک پزشک به صورت اختصاصی انجام داد

با این نوع طراحی سایت، متخصصان و پزشکان می توانند مهارت ها و سوابق خود را در اختیار افراد بیشتری قرار دهند. علاوه بر این طراحی سایت پزشکی این امکان را به دوستداران علوم پزشکی می دهد تا بتوانند آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیای پزشکی را از این سایت ها دریافت کنند. تمام این عوامل موجب شده است تا طراحی سایت از نوع پزشکی در چند سال اخیر طرفداران زیادی را به خود جلب کند.

یکی از اهداف شرکت رایان طب در طراحی سایت مراکز پزشکی، امکان کاهش مراجعه بیماران به مراکز پزشکی برای پرسش های متداول و همچنین رزرو نوبت است که بدین منظور امکان اتصال سایت به سیستم نوبت دهی اینترنتی رایان طب را فراهم آورده تا بتوان علاوه بر یکپارچه سازی محتوای سایت ،خدمتی را به جامعه پزشکی ارائه نماید که علاوه بر مزیت های فوق دارای قابلیت هایی چون:

-قابلیت مدیریت محتوا و امکانات مدیریت حرفه ای

-قابلیت ارتباط با سرور محلی در کلینیک یا مطب جهت اتصال به سیستم نوبت دهی و گزارشات تحت وب وسیستم جزییات درمان نرم افزار های رایان طب

-قابلیت پارک ساب دامین

-قابلیت بهینه سازی در موتورهای جستجو (SEO) و…. را نیز دارا می باشد.

طراحی وب سایت پزشکی و ارتباط با مطب ، کلینک و پلی کلینک

ویژگی اختصاصی که طراحی سایت شرکت رایان طب را متمایز از سایر شرکت های طراحی سایت نموده است ، این است که شرکت رایان طب که به عنوان یکی از اولین شرکت های طراحی و تولید نرم افزار های پزشکی مانند مطب ، کلینیک ، درمانگاه و بیمارستان است ، نرم افزار های خود را طوری طراحی نموده تا بتوانند با وب سایت های طراحی شده در ارتباط باشد از جمله این ارتباطات میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

در صورت تمایل به مشاهده برخی سایت های پزشکی طراحی شده توسط شرکت رایان طب می توانید بر روی این قسمت کلیک نمایید.

ارتباط وب سایت با نرم افزار پزشکی

فرض نمائید کسی در سایت شما نوبت دهی اینترنتی انجام میدهد ، اگر ارتباطی ما بین نرم افزار و وب سایت وجود نداشته باشد ، کاربر نرم افزار (معمولا منشی) نمیتواند نوبت دهی درستی را انجام دهد.
اما در وب سایت های طراحی شده شرکت رایان طب زمانی که نوبتی از طریق وب سایت داده میشود در نرم افزار در همان لحضه اعمال ، و کاربر سیستم مشاهده میکند.
در زیر تعدادی از ارتباط وب سایت های پزشکی و نرم افزار پزشکی رابیان خواهید کرد.

  • ارتباط نوبت دهی آنلاین با نرم افزار
  • ارتباط با سیستم پیامک
  • فروشگاه و انبار
  • دریافت گزارشات نرم افزار از طریق وب سایت مانند کارکرد
  • وغیره ….