جستجو در سایت
جستجو

طراحی وب سایت پزشکی

۱۵, آبان, ۱۳۹۷


طراحی وب سایت پزشکی

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت ، بسیاری از مشاغل تصمیم به راه اندازی وب سایت جهت معرفی هر چه بهتر خدمت یا حرفه خود نموده اند در واقع داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ میتواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت میتواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد بنابراین امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای طراحی یک سایت پویا فقط کافیست هزینه ای اولیه برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن شما می توانید بینهایت صفحه ایجاد کنید که هزاران و یا میلیونها کاربر از نقاط مختلف جهان می توانند بارها و بارها از آن ها بازدید کنند. این کار علاوه بر تبلیغ و مشتری مداری، اتوماسیون درمانی شما را نیز منظم تر می کند.

یکی از نیاز هایی که افراد تمایل دارند به صورت آنلاین اقدام به رفع آن نمایند، نیازهای پزشکی مانند رزرو زمان معاینه، اطلاع از سابقه دکتر مورد نظر، کسب اطلاعات پزشکی و غیره است.شرکت رایان طب به منظور رفع نیاز های افراد در زمینه درمان و مشاوره اقدام به طراحی سایت های پزشکی برای رفع نیاز های افراد در زمینه درمان نموده است که این امکان فراهم میباشد تا برای یک مرکز درمانی و یا برای یک پزشک به صورت اختصاصی انجام داد

با این نوع طراحی سایت، متخصصان و پزشکان می توانند مهارت ها و سوابق خود را در اختیار افراد بیشتری قرار دهند. علاوه بر این طراحی سایت پزشکی این امکان را به دوستداران علوم پزشکی می دهد تا بتوانند آخرین اخبار و اطلاعات روز دنیای پزشکی را از این سایت ها دریافت کنند. تمام این عوامل موجب شده است تا طراحی سایت از نوع پزشکی در چند سال اخیر طرفداران زیادی را به خود جلب کند.

یکی از اهداف شرکت رایان طب در طراحی سایت مراکز پزشکی، امکان کاهش مراجعه بیماران به مراکز پزشکی برای پرسش های متداول و همچنین رزرو نوبت است که بدین منظور امکان اتصال سایت به سیستم نوبت دهی اینترنتی رایان طب را فراهم آورده تا بتوان علاوه بر یکپارچه سازی محتوای سایت ،خدمتی را به جامعه پزشکی ارائه نماید که علاوه بر مزیت های فوق دارای قابلیت هایی چون:

-قابلیت مدیریت محتوا و امکانات مدیریت حرفه ای

-قابلیت ارتباط با سرور محلی در کلینیک یا مطب جهت اتصال به سیستم نوبت دهی و گزارشات تحت وب وسیستم جزییات درمان نرم افزار های رایان طب

-قابلیت پارک ساب دامین

-قابلیت بهینه سازی در موتورهای جستجو (SEO) و…. را نیز دارا می باشد.

در صورت تمایل به مشاهده برخی سایت های پزشکی طراحی شده توسط شرکت رایان طب می توانید بر روی این قسمت کلیک نمایید.

دریافت پیش نمایش نرم افزار