جستجو در سایت
جستجو

نصب و پیکربندی فایروال سخت افزاری

29, می, 2018

فایروال می تواند یک سخت افزار یا نرم افزار باشد. فایروال سخت افزاری یک واحد است که بین شبکه و دستگاه برای اتصال به اینترنت متصل است. فایروال نرم افزاری یک برنامه است که در کامپیوتر با اتصال به اینترنت نصب شده است.

در تعریف دیگر از فایروال، رایانه هایی با برنامه های نرم افزاری خاص وجود دارد که در پشت مسیریاب قرار می گیرند و تنها عملکرد آن فایروال شبکه است.

فایروال سخت افزاری

فایروال سخت افزاری در شرکت ها و شرکت های بزرگ بیشتر استفاده می شود. این دستگاه ها معمولا بین روتر و اتصال اینترنت قرار می گیرند. به عنوان آنها دستگاه های امنیتی اختصاص داده شده، آنها به منظور انجام کارهای فایروال بهینه سازی شده و منابع را در رایانه های شخصی استفاده نمی کنند.

بزرگترین مشکل آنها تعمیر و نگهداری است، زیرا آنها دشوار برای به روز رسانی و پیکربندی درست هستند.

از بزرگترین مشکلات موجود در فایروال سخت افزارب تعمیر و نگهداری است. به دلیل اینکه برایبه روزرسانی و پیکربندی نیاز به دانش و مهارت خاص در این زمینه است ، اما جای نگرانی در این مورد را در فایروال های شرکت  رایان طب به دلیل وجود دانش به روز ، ابزار ها و امکانات ویژه و تجریه و تخصص به روز متخصصین شرکت رایان طب به شما اطمینان میدهد تا این مشکل وجود نداشته باشد و با آسودگی خیال از فایروال ای سخت افزاری این شرکت استفاده کنید.