جستجو در سایت
جستجو

تصاویر خلاقانه دندانپزشکی همراه با تکنولوژی

26, اکتبر, 2016

این تصاویر خلاقانه که تعدادی از آن‌ها را در فضای مجازی زیاد دیده‌اید و به چشمتان آشنا می‌آیند، تلفیقی از هنر و تکنولوژی هستند که با دستان یک دندان‌پزشک و دیگر همکارانش ممزوج شده‌اند. دکترلاری اموت (Larry Emmott)، یک دندان‌پزشک عمومی آمریکایی ساکن ایالت آریزونا است که در کشور خود به‌عنوان یکی از دندان‌پزشکان پیشرو در استفاده از تکنولوژی شناخته می‌شود.

با رایان طب تولید کننده نرم افزار های پزشکی همراه باشید

او هر هفته، در قسمت Dental art سایت خود به آدرس (emmottontechnology.com) تصویری از خلاقیت‌های هنری خود و دیگر هنرمندان را که موضوع آن‌ها دندان و دندان‌پزشکی است به نمایش می‌گذارد.
دکتر اموت می‌گوید: دندان‌پزشکان با دو چالش عمده روبرو هستند. اولین آن‌ها ناتوانی در استفاده مؤثر از تکنولوژی است که باعث می‌شود در رقابت‌ها عقب بمانند. دومین آن‌ها هم گران بودن تکنولوژی‌های جدید است. البته استفاده نکردن از آن می‌تواند گران‌تر تمام بشود، اما دندان‌پزشکان در استفاده از تکنولوژی‌های جدید، محتاط و نسبت به ادعاهای شرکت‌های ارائه‌دهنده آن‌ها مشکوک هستند.

این دندان‌پزشک، یکی از سخنرانان شناخته‌شده‌ همایش‌های بزرگ دندان‌پزشکی آمریکا است که تجربه‌های خود از دنیای تکنولوژی را در سخنرانی‌هایش به سایر همکارانش ارائه می‌دهد و تلاش می‌کند به آن‌ها کمک کند تا از این ابزار‌ها برای آسان‌تر کردن کارهای خود و صرفه‌جویی در زمان و هزینه استفاده کنند و در شبکه‌های اجتماعی از شهرت خود محافظت کنند.

لاری اموت همچنین یکی از دندان‌پزشکان نویسنده و ژورنالیست است که پیش‌ازاین ستون ثابتی با موضوع تکنولوژی در مجله‌های Dental Products Report و Dental Economics داشته است. او تا کنون ۳ کتاب به نام‌های «کار کردن بدون کاغذ»، «کامپیو‌تر در گذشته» و «رادیوگرافی دیجیتال» منتشر کرده است و یکی از دست‌اندرکاران نگارش کتاب جدید انجمن دندان‌پزشکی آمریکا به نام «استراتژی‌های جدید تجارت» است.

 

موضوعات مرتبط

نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار چشم پزشکینرم افزار مدیریت درمانگاه
نرم افزار کلینیکنرم افزار پلی کلینیک نرم افزار کاشت مو نرم افزار زنان و زایمان
نرم افزار دیابت نرم افزار رادیولوژینرم افزار دیالیزنرم افزار ترک اعتیاد
نرم افزار فیزیوتراپینرم افزار اطفالنرم افزار سرطان نرم افزار پوست مو زیبائی
نرم افزار مطب دندانپزشکی نرم افزار مطب چشم پزشکینرم افزار جامع درمانگاه نرم افزار مدیریت مطب پزشکان
نرم افزار آزمایشگاهنرم افزار درمانگاه نرم افزار مدیریت کلینیکنرم افزار کلینیک دندانپزشکی