جستجو در سایت
جستجو

چاپ سه بعدی فیستولوتومی

۲۱, آذر, ۱۳۹۶

دکتر Brouwers، با کمک همکار دیوید Zimmerman، MD، توضیح می دهد که چگونه چاپ سه بعدی از باز کردن داخلی فیستول برای ارزیابی آسان از گزینه های درمان و آموزش بیمار است.

همراه با جراح کولورکتال دیوید Zimmerman، MD، PhD، FEBS، من در حال بررسی جهان جراحی فیستول. ما فقط فیستول اول و دوم خود را برای بررسی مزایای این نوع چاپ سه بعدی چاپ کردیم.

فرایند چاپ به تک بعدی دشوار است زیرا اسکن MRI برای تبدیل به STEREOLITography یا STL فایل ها، که معمولا توسط یک برنامه طراحی کامپیوتری (CAD) تهیه و تولید میشوند به عنوان محصول نهایی فرایند مدل سازی 3D، تبدیل می شود، در مقایسه با اسکن های سی تی اسکن قابل درک تر بوده . “چالش اصلی در جراحی فیستول این است که بیماران را انتخاب کنید که در آنها درمان ساده (یعنی فیستولوتومی) امکان پذیر است،” دکتر Zimmerman توضیح می دهد. “MRI معمولا برای تعیین بیمارانی است که در آن بدون مصالحه ایمن هستند. با این حال، کار با MRI سخت است حتی برای جراحان و رادیولوژیستهای با تجربه نیز تفسیر شود. این مورد نشان می دهد که چاپ سه بعدی فیستول را شناسایی می کند که نمی تواند به راحتی در یک نگاه ساده باز شود. همچنین، توضیح این تفاوت برای بیماران بسیار ساده تر است، زمانی که آنها قادر به دیدن اسفنکتر خود و مجرم در یک مدل! “

مقالات مرتبط

نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار چشم پزشکینرم افزار مدیریت درمانگاه
نرم افزار کلینیکنرم افزار پلی کلینیک نرم افزار کاشت مو نرم افزار زنان و زایمان
نرم افزار دیابت نرم افزار رادیولوژینرم افزار دیالیزنرم افزار ترک اعتیاد
نرم افزار فیزیوتراپینرم افزار اطفالنرم افزار سرطان نرم افزار پوست مو زیبائی
نرم افزار مطب دندانپزشکی نرم افزار مطب چشم پزشکینرم افزار جامع درمانگاه نرم افزار مدیریت مطب پزشکان
نرم افزار آزمایشگاهنرم افزار درمانگاه نرم افزار مدیریت کلینیکنرم افزار کلینیک دندانپزشکی

 

 

 

 

Posted in مقالات
دریافت پیش نمایش نرم افزار