جستجو در سایت
جستجو

گزارش گیری در نرم افزار پزشکی رایان طب

۱۳, اردیبهشت, ۱۳۹۶
نرم افزار رایان طب

یکی از مهم ترین اهداف ارائه نرم افزار پزشکی رایان طب، ارائه راهکاری تحلیلی و جامع جهت کمک به مراکز مجهز شده  در راستای دستیابی به درک و بینشی عمیق بر اساس تحلیل برآمده از اطلاعات ثبت شده در نرم افزار است.

برای اینکه بدانیم گزارش های پزشکان به طور کلی  چگونه است ؟پیشنهاد میگردد مقاله  گزارش های آماری پزشک را مطالعه نمائید.

در واقع بخش ثبت نرم افزار ، بخش مهمی و پایه ای در هر نرم افزار به خصوص در نرم افزار پزشکی را دارد اما اگر نتوانیم گزارش های متنوع و آماری از هر بخش نرم افزار داشته باشیم در واقع نرم افزار ما دارای نقص جدی است
نرم افزار رایان طب  طیف گسترده ای از امکانات و قابلیت های گزارش سازی و تحلیل اطلاعات را در اختیار مراکز مجهز شده قرار می دهد.

هم چنین این نرم افزار پرسنل مراکز شما را قادر می‌سازد تا از طریق دسترسی امن، یکپارچه، منعطف و خویش خدمت (به تمامی منابع داده قابل دسترس )بتوانند انواع گزارشات عملیاتی، مدیریتی، مقایسه ای و تلفیقی مورد نیاز را ساخته و در سطح سازمان انتشار دهند.

در نرم افزار رایان طب با توجه به این که هر کاربر در سطوح مدیریتی خاصی قرار دارد . دسترسی به گزارشات خاص دارد( دسترسی به گزارشات آن نیز بر اساس سطوح مدیریتی انجام میشود.). این گزارش ها بر اساس نوع نرم افزاری تهیه شده مانند نرم افزار دندانپزشکی و همچنین بر اساس نوع مرکز متفاوت است.

گزارشات در نرم افزار رایان طب در سه بخش کلی صورت میگیرد

گزارشات در نرم افزار رایان طب

  1. طراحی گزارشات
  2. چاپ گزارشات
  3. گزارشات فرم ها

 

طراحی گزارشات

در این بخش که در واقع احتیاج به دانش برنامه برنامه نویسی میباشد حدود 200 مورد گزارش از قبل آماده شده و مورد استفاده عمومی مراکز مجهز شده طراحی و برنامه نویسی گردیده است و معمولا نیاز به این بخش نخواهید داشت و گزارش خود را در بین گزارشات یافت مینمائید اما  چنانچه گزارش های شما در بین این گزارش ها وجود نداشت با تماس با بخش پشتیبانی درخواست خود را مبنی بر طراحی گزارش ارائه دهید تا کارشناسان بخش پشتیانی در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز حضوری از طریق اتصالات راه دور به سیستم شده متصل و گزارش شخصی سازی شده شما را انجام خواهند داد

 

 

چاپ گزارشات

با ورود به این بخش از سمت چپ نام گزارش مورد نظر را انتخاب و از سمت راست محدودیت های مورد نظر مثلا بازه زمانی از تاریخ تا تاریخ مورد نظر را اعمال کرده و در  نهایت با کلیک بر روی دکمه نمایش گزارش ، گزارش مورد نظر را چاپ نمائید.

چاپ گزارشات رایان طب

نمونه گزارشات طراحی شده.

 

گزارشات فرم ها

این بخش امکان اتصال گزارش ها به فرم ها فراهم شده است.

مقالات مرتبط

نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار چشم پزشکینرم افزار مدیریت درمانگاه
نرم افزار کلینیکنرم افزار پلی کلینیک نرم افزار کاشت مو نرم افزار زنان و زایمان
نرم افزار دیابت نرم افزار رادیولوژینرم افزار دیالیزنرم افزار ترک اعتیاد
نرم افزار فیزیوتراپینرم افزار اطفالنرم افزار سرطان نرم افزار پوست مو زیبائی
نرم افزار مطب دندانپزشکی نرم افزار مطب چشم پزشکینرم افزار جامع درمانگاه نرم افزار مدیریت مطب پزشکان
نرم افزار آزمایشگاهنرم افزار درمانگاه نرم افزار مدیریت کلینیکنرم افزار کلینیک دندانپزشکی

 

دریافت پیش نمایش نرم افزار