جستجو در سایت
جستجو

4 ویژگی نرم افزار پرونده سلامت الکترونیک

4, دسامبر, 2018
ویژگی انتخاب نرم افزار پزشکی

4 ویژگی نرم افزار پرونده سلامت الکترونیک که از دیدگاه حرفه های بهداشت روحی مورد بررسی قرار گرفته است

حرفه ای پزشکی و کار بر روی کامپیوتر پیچیدگی های زیادی برای مدیریت انواع مختلف مراقبت های بهداشتی را به وجود آورده است ، اما کسانی که در سلامت روحی و رفتاری با چالش های گوناگونی مواجه هستند. مطالعات متعدد بر روی ارزش نرم افزار سلامت الکترونیک و نرم افزار های پزشکی برای شیوه های سلامت روان را انجام داده اند ، اما پیدا کردن راه حل مناسب می تواند دشوار باشد، زیرا ویژگی های نرم افزار پزشکی به طور گسترده ای متفاوت است و باید همه نیازهای فوری متخصصان بهداشت روانی را برطرف نمائید.

عملیات فعالیت روزانه اجرای یک برنامه پزشکی بهداشت روانی شامل انواع مختلفی از صورتحساب، مدیریت دسترسی به تخت ولی واقعیت این است که بیماران اغلب تمایل دارند که مراقبت های آنها به صورت سرپایی انجام پذیرد و نه به صورت بستری و این کار را پیچیده تر میکند .

به عنوان پیشرفت های تکنولوژی و نرم افزار ساخته شده است، صنعت مراقبت های بهداشتی باید به هماهنگی با دنیای دیجیتالی بسیار ضروری است. نه تنها برای حفظ یک عمل کارآمد مهم است، بلکه برای ارائه مراقبت از بیمار سطح بالا ضروری است. هنگامی که بسیاری از اقدامات پزشکی شروع به جستجو در نرم افزار پرونده بیمار و نرم افزار صدور صورتحساب بهداشت عمل می کنند، همیشه مطمئن نیستند چه چیزی باید جستجو شوند. برای کمک به شما در روند، در اینجا 4 ویژگی برتر از نرم افزار پزشکی که به شیوه های بهداشت روانی اهمیت می دهند را بررسی میکنیم .

مستندات پزشکی

یکی از ویژگی های اولیه مورد نیاز متخصصان بهداشت روان نرم افزاری است که یک روش مطمئن و شفاف محیطی برای حفظ پرونده های بیمار فراهم کند که دسترسی آسان کارکنان را نیز فراهم می کند. این بدان معنی است که برای نرم افزار پزشکی برای صنعت سلامت روان کارآمد باشد، باید شامل تعدادی از قابلیت های منحصر به فرد باشد. کارکنان باید بتوانند با دقت حفظ و بازیابی اطلاعات مهم مانند دارو، عوامل خطر، ، نتایج و یادداشت های حرفه ای را یاد بگیرند.

اسناد کلینیکی مناسب نیز باعث می شود فرایند تصفیه برای بیماران جدید ساده تر و جامع تر باشد فرم های خودکار من و سایر مولفه های کلیدی پرونده های جدید بیمار، اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات مناسب برای ارائه مراقبت از بیمار سطح بالا به دست می آید.

نرم افزار حسابداری

نرم افزار صدور صورت حساب پزشکی مجهز به رسیدگی به چالش هایی است که می تواند باعث سردرد بی پایان برای کارکنان شما شود. به عنوان مثال، اغلب پرداخت کنندگان متعدد با هر رکورد بیمار مرتبط هستند. نرم افزار پزشکی باید بتواند به صورت خودکار تعداد بازدیدهای مجاز و کل مبلغ مجاز به مقدار دلخواه را پیگیری کند. یکی دیگر از ویژگی های مهم این است که توانایی محاسبه به طور خودکار برای پوشش بیمه از طریق تایید صحت شرایط بیمه الکترونیکی بررسی می شود.

برنامه ریزی

خدمات بهداشت پزشکی سرپایی ممکن است بسیاری از شیوه ها و روش های مشابه را به عنوان انواع دیگر تخصص ها در نظر بگیرد. با این حال، خدمات سرپایی نیاز به یک رویکرد متفاوت با برنامه ریزی دارند. همانطور که بیماران در لیست انتظار برای تخت های موجود قرار دارند، اتوماسیون نرم افزار پزشکی می تواند انتقال آسان را برای بیمار فراهم کند.

دیگر ویژگی های برنامه ریزی که برای متخصصین پزشکی مهم هستند، شامل قابلیت برنامه ریزی گروهی، همراه با فیلتر ها و یادآوری انتصاب خودکار می باشد.

مدیریت درآمد و گزارش دهی

در پایان ، بسیار مهم است که قادر به ارزیابی سودآوری و موفقیت عمل بهداشت خود باشید. نرم افزار پزشکی باید گزینه های تجزیه و تحلیل و ردیابی وسیعی را برای سنجش سلامت مالی و درآمد عملی خود ارائه کند. این یک ویژگی ارزشمند است با توجه به اینکه این نوع گزارش دهی چیزی نیست که کارکنان دفتر شما روزانه تمرکز کنند.

اگر هم اکنون نیاز به تهیه نرم افزار پزشکی حرفه ای و سود آور دارید ؟ شرکت نرم افزار پزشکی رایان طب به شما در این زمینه کمک خواهد نمود با ما تماس بگیرید و در مورد نرم افزار های مورد درخواست خود با امکانات و ویژگی های مد نظر خود را حل مناسب را پیدا نمائید.
مقالات مرتبط

نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار چشم پزشکینرم افزار مدیریت درمانگاه
نرم افزار کلینیکنرم افزار پلی کلینیک نرم افزار کاشت مو نرم افزار زنان و زایمان
نرم افزار دیابت نرم افزار رادیولوژینرم افزار دیالیزنرم افزار ترک اعتیاد
نرم افزار فیزیوتراپینرم افزار اطفالنرم افزار سرطان نرم افزار پوست مو زیبائی
نرم افزار مطب دندانپزشکی نرم افزار مطب چشم پزشکینرم افزار جامع درمانگاه نرم افزار مدیریت مطب پزشکان
نرم افزار آزمایشگاهنرم افزار درمانگاه نرم افزار مدیریت کلینیکنرم افزار کلینیک دندانپزشکی

Posted in مقالات
دریافت پیش نمایش نرم افزار