نرم افزار پوست و زیبایی رایان طب

نرم افزار ارسال پیامک رایان طبیکی از امکانات کاربردی نرم افزار رایان طب آپشن ارسال پیامک می باشد. این امکان به دو صورت دستی و اتوماتیک قابل استفاده می باشد. ارسال پیامک دستی برای زمانی است که مرکز خواهان ارسال پیامک برای یک گروه بیمار یا کلیه بیماران مرکز می باشد و می خواهد در یک زمان خاص به دلخواه خود یک بار این پیام را ارسال کند. ارسال پیامک اتوماتیک برای زمانی است که مرکز میخواهد همیشه راس یک ساعت خاص برای یک مورد خاص پیامک ارسال شود. در این حالت کاربران نرم افزار رایان طب درگیر کار با فرم های ارسال پیامک نخواهند شد.

از کاربردهای ارسال پیامک دستی می توان به زمانی اشاره کرد که مرکز بخواهد یک مناسبت خاص مثلا عید نوروز یا شب یلدا یا ... را به کلیه بیماران خود تبریک بگوید. یا زمانی را تصور کنید که مرکز به علتی مجبور به تعطیلی می باشد. در این حالت بهترین روش اطلاع رسانی به بیماران با استفاده از ارسال پیامک به کلیه بیماران می باشد.

از کاربردهای ارسال پیامک اتوماتیک می توان مواردی را عنوان کرد که به صورت تکراری اتفاق می افتد و کاربر نمیخواهد درگیر تنظیمات پیامک ها یا ارسال پیامک شود. به طور مثال یک مرکز میخواهد همیشه روز قبل نوبت بیماران راس یک ساعت مشخص پیامکی مبنی بر یادآوری نوبت برای آنها ارسال شود. این کار باعث تسریع انجام پذیرش و حذف تماس های تلفنی خواهد شد. این مورد به خصوص برای مراکزی که نوبت ها را در طولانی مدت می دهند و بیماران تاریخ نوبت خود را فراموش می کنند می تواند بسیار کاربردی باشد.

از دیگر کاربردهای مهم ارسال پیامک برای زمانی است که بیمار یک درمان خاص را انجام داده و باید یک سری دستورالعمل ها و توصیه های مخصوص به آن درمان برای وی ارسال شود که این کار به صورت اتوماتیک در نرم افزار انجام پذیر است.

همچنین مدیران و سهامداران کلینیک ها و مراکز درمانی می توانند میزان کارکرد خود را در پایان هر روز راس یک ساعت مشخص از طریق پیامک دریافت کنند. به این ترتیب بهتر می توانند بر روند کار خود کنترل داشته باشند.


ارسال پیامک نرم افزار رایان طباین موارد تنها نمونه های معدودی از مزایای داشتن آپشن ارسال پیامک می باشد. در ادامه کلیه امکانات ارسال پیامک رایان طب به صورت موردی شرح داده شده است: