نرم افزار پوست و زیبایی رایان طب

نرم افزار فوق تخصصی پوست و لیزر کلینیک زیبایی رایان طبداشتن یک نرم افزار کلینیک زیبایی برای این مراکز بسیارکارآمد می باشد و به بهبود روند کاری و تسریع در انجام کار کمک بسیاری می کند. چرا که اکثر خدمات پوستی و زیبایی به صورت جلسه ای می باشد و داشتن سوابق بیمار بسیار مهم است. از طرفی دکتر و بیمار هر دو علاقه مند به مشاهده پیشرفت کار خود دارند. که این کار با ثبت عکس های قبل و بعد جلسات در پرونده الکترونیک امکان پذیر می باشد. ضمنا چون گاهی جلسات با فواصل طولانی همراه است، فراموش کردن نوبت توسط بیمار و پیگیری مرکز زیبایی جهت یادآوری نوبت بیماران مسئله ایست که همواره مرکز با آن دست و پنجه نرم می کند. لذا با داشتن نرم افزار و ارسال پیامک خودکار جهت یادآوری نوبت بیماران این مورد رفع خواهد شد. این موارد تنها نمونه های معدودی از مزایای داشتن نرم افزار کلینیک زیبایی می باشد. در ادامه کلیه امکانات نرم افزار رایان طب به صورت موردی شرح داده شده است:

روند کار در یک مرکز پوست و زیبایی به این صورت می باشد که ابتدا کلیه پزشکان و اپراتورهای مرکز تعریف می شوند. خدمات قابل ارائه مرکز نیز به صورت کامل تعریف می شوند. چنانچه بیماران نیاز به گروه بندی داشته باشند این مورد نیز قابل پیاده سازی می باشد. به طور مثال بیماران تخفیف دار...الصاق تصویر قبل و بعد پوست و زیبایی

بعد از مراجعه هربیمار ابتدا پرونده الکترونیک برای وی تشکیل می گردد. خدمات مورد نیاز بیمار نیز برای او همراه با انتخاب ناحیه مورد نظر (صورت، دست، گردن،...) مشخص می گردد. در صورت تمایل قبل از انجام کار می توان از ناحیه مورد نظر عکس تهیه نمود و بر روی پرونده الکترونیک فرد الصاق کرد. بعد از پایان کار نیز مجدد می توان عکس تهیه کرد و الصاق نمود. این کار به بیمار و پزشک معالج در تشخیص روند بهبودی بیمار کمک می کند.
در صورتی که درمان شخص به صورت جلسه ای باشد میتوان جلسه مورد نظر را برای او مشخص کرد و نوبت جلسه بعدی را برای او تعیین نمود. با داشتن سیستم ارسال پیامک رایان طب می توان یک روز قبل از جلسه بعدی بیمار پیامک یادآوری نوبت به صورت اتوماتیک برای او ارسال کرد. ضمنا نرم افزار رایان طب این امکان را دارد که بیماران بتوانند به صورت آنلاین نوبت بعدی خود را ثبت کنند. همچنین اگر کلینیک زیبایی امکان تلفن گویا را داشته باشد این امکان برای بیماران فراهم می شود که به صورت تلفنی نوبت خود را اخذ نمایند.

نوبت دهی در نرم افزار کلینیک زیبایی

آنچه گفته شد روال کلی کار با نرم افزار کلینیک زیبایی رایان طب بود. اما این نرم افزار امکانات دیگری نیز دارد که بسیار کاربردی می باشد. به طور مثال می توان پیامک توصیه های پس از درمان را به صورت اتوماتیک برای بیمار ارسال نمود. همچنین با اتصال نرم افزار به دستگاه کارتخوان می توان از خطای کاربر جهت وارد کردن مبلغ جلوگیری نمود. این نرم افزار گزارشات جامع و کاملی ارائه می دهد که به مدیر مالی مرکز کمک می کند گزارش روزانه و ماهانه از صندوق و تراز داشته باشد. همچنین کارکرد پزشکان و محاسبه سهم پزشک و اپراتور از دیگر امکانات کاربردی این نرم افزار پوست و زیبایی می باشد

امروزه مطب ها و کلینیک های پوست و زیبایی و لیزر بسیاری از نرم افزار رایان طب استفاده می کنند از جمله آن می توان به کلینیک پوست و زیبایی مرداویج، کلینیک پوست و زیبایی آرتین، کلینیک پوست و زیبایی گهربد ، کلینیک سلامت پوست شهرک سلامت، .... اشاره نمود.